Witamy w świecie wentylacji i techniki napędowej.

Grupa ebm-papst jest wiodącym na świecie producentem wentylatorów i silników. Jako firma technologiczna od momentu założenia w 1963 roku wyznaczamy światowe standardy rynkowe. Z ponad 20.000 produktów, ebm-papst oferuje właściwe, energooszczędne i inteligentne rozwiązania dla praktycznie każdego zadania w technice wentylacji i napędów. A jeśli nie, to 650 naszych inżynierów i techników będzie współpracować z Państwem w celu opracowania nowego.

ebm-papst Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność dnia 3 grudnia 2001 r. Jest to firma, której 100% udziałów posiada niemiecki koncern ebm-papst GmbH.

ebm-papst - jest międzynarodowym koncernem, zatrudniającym ponad 9500 osób w większości krajów świata. W skład koncernu wchodzą także firmy ebm-papst St. Georgen GmbH oraz ebm-papst Landshut GmbH - (mvl). Powyższe trzy firmy doskonale uzupełniają się zakresem produkcji, ponieważ produkty każdej z nich wypełniają trochę inne obszary rynkowe:

ebm-papst Mulfingen - wentylacja, klimatyzacja, ciepłownictwo, elektrotechnika. ebm-papst St. Georgen - elektronika, elektrotechnika. ebm-papst Landshut - AGD, urządzenia gazowe, napędy specjalne. ebm-papst Polska jest firmą córką powyższych trzech firm i jest w stanie zaoferować każdy ich produkt oraz fachowe doradztwo techniczne.

Wiadomości