ebm-papst – pasjonaci technologii wentylacji i inżynierii napędów

Wywodząca się z ebm, PAPST i mvl, trzech przedsiębiorstw o bogatej tradycji, dzisiejsza grupa ebm-papst posiada jedyny w swoim rodzaju asortyment produktów, obejmujący silniki i wentylatory, co czyni nas światowym liderem na rynku. Nasi klienci korzystają na tym połączeniu potencjału innowacyjnego, umiejętności zawodowych i wiedzy, a przy tym na wyjątkowym zaangażowaniu każdego pracownika.

Około 9.500 pracowników w Niemczech i na całym świecie opracowuje i produkuje z wielkim entuzjazmem silniki i wentylatory, starając się znaleźć przy tym doskonałe rozwiązania praktyczne dla bardzo szerokiego asortymentu zastosowań przemysłowych.
ebm-papst wyróżnia się nie tylko masową produkcją wielkich serii produktów o wysokiej jakości, ale również spełnianiem indywidualnych wymagań klientów odnośnie profesjonalnych zastosowań.

Ci, którzy nas znają, wiedzą już, że wymagamy od siebie bardzo wiele, aby w ścisłej współpracy z naszymi klientami utrzymywać światowe standardy. Dzień po dniu pracujemy, aby osiągnąć wzorową sprawność i aby być o krok przed konkurentami pod względem naszych technologii, wysokich umiejętności i wiedzy o wentylatorach, a przy tym co jest nie mniej ważne naszej znanej na całym świecie innowacyjności.